W dniach 24-25 lutego 2018 nasz trener – Jacek Jasiński będzie przebywał na stażu trenerskim Reprezentacji Polski Rugby 7.

Jest to ogromne wyróżnienia zarówno dla trenera, jak również dla naszego klubu. Mieliśmy w swojej historii powołania zawodników do reprezentacji olimpijskiej, ale szansa zdobycia doświadczenia przez szkoleniowca zdarza się pierwszy raz.

Super szansa i ciekawe doświadczenie. Ciesze się, że trener Andrzej Kozak zaprosił mnie do swojego sztabu na turniej w litewskim Mariampolu. Jest to kolejny etap przygotowań naszej kadry do rozgrywek w europejskim czempionacie. Jadę po nową wiedzę, doświadczenie i aby zaliczyć kolejny etap na trenerskiej ścieżce – mówi trener Jacek Jasiński.
Dla mnie najważniejsze jest to, że trener z małego ośrodka rugby jakim jest Szczecin ma taką możliwość. Duża w tym zasługa trenera Kozaka, ale to też nie przypadek ponieważ nasz klub w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski radzi sobie całkiem nieźle – dodaje.

Trzymamy kciuki za trenera i mamy nadzieję, że to dopiero początek przygody z reprezentacją.