W sobotę 21.04 wzięliśmy udział w kolejnym turnieju Pucharu Polski Rugby 7. Wynik to III miejsce i bilans dwóch zwycięstw oraz dwóch porażek.
Pierwszy pojedynek z mistrzem Polski Posnania Rugby Club, dodatkowo wzmocnionym reprezentantami kraju wypożyczonymi z Arki Gdynia, to bardzo dobra postawa naszej drużyny. Wynik 12:21 (2:3 w przyłożeniach!) świadczy o tym, że jesteśmy w stanie nawiązać walkę z najlepszymi
Niestety poza zasięgiem okazała się tego dnia drużyna gospodarzy AZS AWFiS Gdańsk Rugby 7. Kilka niewymuszonych błędów z naszej strony oraz dobre przygotowanie fizyczne „Akademików” przełożyło się na wynik 38:14.
Żadnych wątpliwości nie było natomiast w wygranym 31:14 meczu z WSR Werewolves. Nie daliśmy się wciągnąć w fizyczną grę preferowaną przez drużynę z Wąbrzeźna i w drugiej połowie już kontrolowaliśmy przebieg spotkania.
Ostatnim meczem był pojedynek z Gnieźnieński Klub Rugby Tytan Gniezno. Wiosną idziemy „ząb za ząb, oko za oko”. Po zwycięstwie w Gnieźnie i porażce w Warszawie przyszedł czas na kolejną wygraną Kaskady. Zwyciężamy 21:17 i w dobrych humorach pojechaliśmy oglądać mecz XV między Ogniwem Sopot i Juvenią Kraków