Bardzo udanie zainaugurowaliśmy sezon w Pucharze Polski stając na podium.
W stawce 6 ekip zajęliśmy 3 miejsce, a na uwagę zasługuje fakt, że w drużynie zadebiutowało 2 zawodników: Jacek Strugarek (przyłożenie!) i Szymon Turkiewicz – brat Mateusza, jednego z naszych liderów. Turniej bardzo klasycznie zaczęliśmy ospale co pozwoliło naszym rywalom z Gniezna zwyciężyć 19:12. Następny mecz z Rugby Team Olsztyn to dosyć łatwa przeprawa i pewne zwycięstwo 36:0.
W półfinale czekał na nas ubiegłoroczny zdobywca Pucharu Polski, ekipa gospodarzy Posnania Rugby 7. Mecz przegrywamy 17:0 (w drugiej połowie rywale nie zdobyli żadnych punktów!). Pozostaliśmy w grze o medale i w małym finale rewanżujemy się Gnieźnieński Klub Rugby Tytan Gniezno! Wygrywamy zdecydowanie, wynikiem aż 33:0

Czasem lepiej ładnie przegrać niż brzydko wygrać. Nasza gra była naprawdę bardzo dobrze poukładana, a zawodnicy w 100% wypełniali założenia taktyczne. Zabrakło nam jakości w półfinale, ale muszę usprawiedliwić chłopaków. Już na rozgrzewce wypadł nam Sebastian Świerżewski i musieliśmy rozegrać turniej w 9 osób. Sprawy prywatne i zdrowotne zatrzymały w Szczecinie doświadczonych Konstantyna Sobolieva, Augustyna Jabłońskiego, Maksyma Bączkowskiego i Marcina Stafieja, a także naszego sprintera Michała Leśnickiego. Także można powiedzieć, że do Poznania pojechaliśmy połową składu – mówi trener Jacek Jasiński.

Dziękujemy naszym partnerom: Hotel Vulcan, Stoprocent, KALMAREK Bar i Sklep Rybny, MOSRiR Szczecin, Szczecin Floating Garden, Vertigo Studio Reklamy, Stary Stragan